Praca

Oferty pracy w Ekoklimax...

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

Elektryk/ elektrotechnik

prace w zakresie wykonywania instalacji elektrycznych przy montażu central wentylacyjnych.
Wymagania
• umiejętności pracy zespołowej,
• zdolności manualnych i dokładności,
• wiedzy i umiejętności z zakresu elektrotechniki,
• znajomości budowy i zasad działania urządzeń i maszyn elektrycznych,
• umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, korzystania ze schematów elektrycznych i rysunków technicznych,
• wykształcenia technicznego - preferowane elektryk, elektromechanik, elektrotechnik, automatyki.

Mile widziane
• uprawnienia SEP
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie
• umowę o pracę
• praca od poniedziałku do piątku
• możliwość szkoleń i rozwoju,
• dużą samodzielność,
• brak monotonii pracy,
• korzystne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Blacharz warsztatowy

blacharz warsztatowy zajmujący się produkcją central wentylacyjnych

Wymagania
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość rysunku technicznego,
• sumienność, otwartość,

Oferujemy
• wsparcie doświadczonych pracowników firmy,

Doradca techniczno-handlowy

Opis stanowiska

• aktywna sprzedaż produktów, obsługa zamówień i nadzór nad realizacją,
• doradztwo techniczne i produktowe,
• sporządzanie ofert techniczno - handlowych,
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Kontrahentami,
• prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,

Wymagania
• doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B/B2C,
• znajomość zagadnień oraz asortymentu HVAC (wentylacja),
• sumienność, otwartość, zdolności negocjacyjne,
• łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista,
• obsługa pakietu Office (Word, Excel),
• znajomość programu AutoCad

Oferujemy
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników,
• rozwój osobisty oraz poszerzanie wiedzy technicznej,
• szkolenia oferowanych produktów
• możliwość wprowadzenia autorskich rozwiązań wspomagających efektywność sprzedaży,
• elastyczny czas pracy w godzinach funkcjonowania firmy,